33
03.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jdjd - To dobrze, że chociaż dostał wyrok, bo w sąsiedniej gminie jeden strażak powinien siedzieć, a sprawę zamieciono pod dywan i tak doczekał się emerytury. Len i pijak. Ten Pan Komendant z Krzewska to chociaż chce się zrehabilitować i cos robi dobrego dla innych, więc w Krzewsku bie jest źle. Myślę, że tam są strażacy ochotnicy pasjonaci, z powołania!
Sąsiad z okolicy (2020.10.04)
Najlepsza straż od lat. .Gratulacje, dużo optymizmu, sił, zdrowia.
Z g (2020.10.04)

info

6  
  1
Witam Wszystkich Ujadaczy a gdyby nie P. Zdzisiu to OSP w Krzewsku była by zerem a jest istotną jednostką pożarnicą w regionie. Szacun dla p Zdzisia i jego współpracowników a jak już to inaczej jak się jest w potrzebie to nawet do OSP się drzwoni SOS a oni nie patrzą do kogo jadą
(2020.10.04)

info

3  
  0
Heh głosowali na PIS duśka Dudusia i dostali autko.
gość33 (2020.10.04)

info

2  
  3
Czyli wszystkie informacje o nowym aucie mają być tajne? Nie ma komu podziękować, pogratulować, dać nagrodę, wręczyć chociaż bukiet kwiatów? Wstyd! Wielki Wstyd. Albo obraz teraźniejszości w kulturze.
(2020.10.04)
Ale że o co Ci chodzi? :D
(2020.10.05)
Ty Gość wejdź sobie na stronę OSP W KRZEWSKU i się więcej dowiesz informacji jak ci tak bardzo zależy. .. Od pewnego czasu krytykujesz ich działa we wszystkim co robią. .. Zes... się a nie daj dobry z Ciebie łeb. .. Pozdrawiam strażaków z Krzewska dbajcie o ten samochód jest bardzo piękny i wyjątkowy tyle mogę napisać. ..
Janusz.... (2020.10.05)

info

3  
  0
Jest piękny i dobrze doposażony a to że wszystkim na tym świecie się nie dogodzi bo zazdrość bierze górę nic na to się nie poradzi. .. Super maszyna ładnie się prezentuje widać że Krzewsk ostro działa. ..
Beata @@ (2020.10.05)

info

3  
  0
To ile ten samochód kosztował?
(2020.10.05)

info

1  
  0
gdzie pleban
(2020.10.05)

info

1  
  1