A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jdjd - To dobrze, że chociaż dostał wyrok, bo w sąsiedniej gminie jeden strażak powinien siedzieć, a sprawę zamieciono pod dywan i tak doczekał się emerytury. Len i pijak. Ten Pan Komendant z Krzewska to chociaż chce się zrehabilitować i cos robi dobrego dla innych, więc w Krzewsku bie jest źle. Myślę, że tam są strażacy ochotnicy pasjonaci, z powołania!
Najlepsza straż od lat. .Gratulacje, dużo optymizmu, sił, zdrowia.
Witam Wszystkich Ujadaczy a gdyby nie P. Zdzisiu to OSP w Krzewsku była by zerem a jest istotną jednostką pożarnicą w regionie. Szacun dla p Zdzisia i jego współpracowników a jak już to inaczej jak się jest w potrzebie to nawet do OSP się drzwoni SOS a oni nie patrzą do kogo jadą
Heh głosowali na PIS duśka Dudusia i dostali autko.
Czyli wszystkie informacje o nowym aucie mają być tajne? Nie ma komu podziękować, pogratulować, dać nagrodę, wręczyć chociaż bukiet kwiatów? Wstyd! Wielki Wstyd. Albo obraz teraźniejszości w kulturze.
Ale że o co Ci chodzi? :D
Ty Gość wejdź sobie na stronę OSP W KRZEWSKU i się więcej dowiesz informacji jak ci tak bardzo zależy. .. Od pewnego czasu krytykujesz ich działa we wszystkim co robią. .. Zes... się a nie daj dobry z Ciebie łeb. ..
Pozdrawiam strażaków z Krzewska dbajcie o ten samochód jest bardzo piękny i wyjątkowy tyle mogę napisać. ..
Jest piękny i dobrze doposażony a to że wszystkim na tym świecie się nie dogodzi bo zazdrość bierze górę nic na to się nie poradzi. .. Super maszyna ładnie się prezentuje widać że Krzewsk ostro działa. ..
To ile ten samochód kosztował?
gdzie pleban