UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli wszystkie informacje o nowym aucie mają być tajne? Nie ma komu podziękować, pogratulować, dać nagrodę, wręczyć chociaż bukiet kwiatów? Wstyd! Wielki Wstyd. Albo obraz teraźniejszości w kulturze.


Anuluj