Wybrany wątek opinii

@jdjd - Były a zarazem obecny 😆
Szowi (2020.10.04)
@jdjd - To dobrze, że chociaż dostał wyrok, bo w sąsiedniej gminie jeden strażak powinien siedzieć, a sprawę zamieciono pod dywan i tak doczekał się emerytury. Len i pijak. Ten Pan Komendant z Krzewska to chociaż chce się zrehabilitować i cos robi dobrego dla innych, więc w Krzewsku bie jest źle. Myślę, że tam są strażacy ochotnicy pasjonaci, z powołania!
Sąsiad z okolicy (2020.10.04)
Powrót do komentarzy