UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam Wszystkich Ujadaczy a gdyby nie P. Zdzisiu to OSP w Krzewsku była by zerem a jest istotną jednostką pożarnicą w regionie. Szacun dla p Zdzisia i jego współpracowników a jak już to inaczej jak się jest w potrzebie to nawet do OSP się drzwoni SOS a oni nie patrzą do kogo jadą