UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam Wszystkich Ujadaczy a gdyby nie P. Zdzisiu to OSP w Krzewsku była by zerem a jest istotną jednostką pożarnicą w regionie. Szacun dla p Zdzisia i jego współpracowników a jak już to inaczej jak się jest w potrzebie to nawet do OSP się drzwoni SOS a oni nie patrzą do kogo jadą