UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@jdjd - To dobrze, że chociaż dostał wyrok, bo w sąsiedniej gminie jeden strażak powinien siedzieć, a sprawę zamieciono pod dywan i tak doczekał się emerytury. Len i pijak. Ten Pan Komendant z Krzewska to chociaż chce się zrehabilitować i cos robi dobrego dla innych, więc w Krzewsku bie jest źle. Myślę, że tam są strażacy ochotnicy pasjonaci, z powołania!
Sąsiad z okolicy