UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty Gość wejdź sobie na stronę OSP W KRZEWSKU i się więcej dowiesz informacji jak ci tak bardzo zależy. .. Od pewnego czasu krytykujesz ich działa we wszystkim co robią. .. Zes... się a nie daj dobry z Ciebie łeb. .. Pozdrawiam strażaków z Krzewska dbajcie o ten samochód jest bardzo piękny i wyjątkowy tyle mogę napisać. ..

Janusz....