Wybrany wątek opinii

Czyli wszystkie informacje o nowym aucie mają być tajne? Nie ma komu podziękować, pogratulować, dać nagrodę, wręczyć chociaż bukiet kwiatów? Wstyd! Wielki Wstyd. Albo obraz teraźniejszości w kulturze.
(2020.10.04)
Ale że o co Ci chodzi? :D
(2020.10.05)
Powrót do komentarzy