Wybrany wątek opinii
Czyli wszystkie informacje o nowym aucie mają być tajne? Nie ma komu podziękować, pogratulować, dać nagrodę, wręczyć chociaż bukiet kwiatów? Wstyd! Wielki Wstyd. Albo obraz teraźniejszości w kulturze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Ale że o co Ci chodzi? :D
Do moderacji
Odpowiedz
1
0