A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a leki tyt wzioł
Samochód XXI WIEKU aż dech zapiera należy się dla każdej jednostki OSP która tak się stara jak Wy druhowie. .. Niech służy 👍 👍 👍
W rzeczywistości wszyscy odnoszący sukcesy ludzie, których podziwiają i kochają, zawsze mają wrogów, którzy ich nienawidzą i zazdroszczą. Tak jest w tym przypadku widać po komentarzach.