33
03.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a leki tyt wzioł
osp (2020.10.07)
Samochód XXI WIEKU aż dech zapiera należy się dla każdej jednostki OSP która tak się stara jak Wy druhowie. .. Niech służy 👍 👍 👍
Bartek. W. (2020.10.07)

info

1  
  0
W rzeczywistości wszyscy odnoszący sukcesy ludzie, których podziwiają i kochają, zawsze mają wrogów, którzy ich nienawidzą i zazdroszczą. Tak jest w tym przypadku widać po komentarzach.
Radna. (2020.10.08)

info

2  
  0