43
29.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zaorać zapyziałą olimpię, pytam kto płaci za oświetlenie tej kopaniny i zabawy?
(2020.09.30)

info

5  
  11
Stadion, drużyna, trener. To powinno nastąpić od nowego sezonu. Czyli zmiany inaczej powtorka z rozrywki.
(2020.09.30)

info

5  
  3
@Tak - Podać się do dymisji a odejść są to dwie różne sprawy. Za miesiąc panowie powiedzą z powodu braku kandydatów uprosilismy prezesa by pozostał na stanowisku
(2020.09.30)
"szczęściarze". ..
kiki (2020.09.30)

info

2  
  2
Żenada ten skład to katastrofa, Ostróda zdecydowanie lepsza, co ten ksiądz zrobił z tą Olimpią, granie górnymi podaniami tak nikt już teraz niegra, akcji skrzydłami brak, rzuty rożne 0-8 itd.
Xyx (2020.09.30)

info

7  
  3
Jprdl to kasa z tego pro junior tylko na kolację i sutannę wystarczyła. Z tymi koszulkami zaklejonymi to parodia dobrze ze chociaż w koszulkach Olimpi chłopacy zagrali a nie mnu czy bvb z lat 90
(2020.09.30)

info

7  
  2
Brawo PZPN i dobrze, ze nie puścili widowni z taśmy i poziom jako tako zaniżony mogą jeszcze nadrobić nawet w pucharach kluby z extraklasy
spektakularnie (2020.09.30)

info

3  
  3
gratulacje dla Ostródy, sezon temu budżet trzecioligowca i rozwija się aż miło w regionie naszym
p.s (2020.09.30)

info

3  
  7
W Elblągu wszystko upada nawet sport, TRAGEDIA.
(2020.09.30)

info

6  
  2
Ten ostródzki stadion miał być na terenie Elbląga za kasę z UEFA i PZPN. Ale z niewyjaśnionych powodów Słonina spóźnił się o 2 tygodnie ze złożeniem wniosku. Dlatego skorzystała na tym Ostróda. Bo chodziło o lokalizację między Gdańskiem a Warszawą. Myślę że Słonina zrobił tak celowo i pożałował dołożenia tych 10 % z budżetu miasta. Tak z ciekawości o ten wątek powinni dziennikarze spytać obecnego prezydenta Elbląga, który wtedy był zastępcą Słoniny. Przypomnę że chodziło o ewentualny stadion dla ekipy chyba włoskiej na ME w 2012 r rozgrywanych w Polsce.
(2020.09.30)