A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zaorać zapyziałą olimpię, pytam kto płaci za oświetlenie tej kopaniny i zabawy?
Stadion, drużyna, trener. To powinno nastąpić od nowego sezonu. Czyli zmiany inaczej powtorka z rozrywki.
@Tak - Podać się do dymisji a odejść są to dwie różne sprawy. Za miesiąc panowie powiedzą z powodu braku kandydatów uprosilismy prezesa by pozostał na stanowisku
"szczęściarze". ..
Żenada ten skład to katastrofa, Ostróda zdecydowanie lepsza, co ten ksiądz zrobił z tą Olimpią, granie górnymi podaniami tak nikt już teraz niegra, akcji skrzydłami brak, rzuty rożne 0-8 itd.
Jprdl to kasa z tego pro junior tylko na kolację i sutannę wystarczyła. Z tymi koszulkami zaklejonymi to parodia dobrze ze chociaż w koszulkach Olimpi chłopacy zagrali a nie mnu czy bvb z lat 90
Brawo PZPN i dobrze, ze nie puścili widowni z taśmy i poziom jako tako zaniżony mogą jeszcze nadrobić nawet w pucharach kluby z extraklasy
gratulacje dla Ostródy, sezon temu budżet trzecioligowca i rozwija się aż miło w regionie naszym
W Elblągu wszystko upada nawet sport, TRAGEDIA.
Ten ostródzki stadion miał być na terenie Elbląga za kasę z UEFA i PZPN. Ale z niewyjaśnionych powodów Słonina spóźnił się o 2 tygodnie ze złożeniem wniosku. Dlatego skorzystała na tym Ostróda. Bo chodziło o lokalizację między Gdańskiem a Warszawą. Myślę że Słonina zrobił tak celowo i pożałował dołożenia tych 10 % z budżetu miasta. Tak z ciekawości o ten wątek powinni dziennikarze spytać obecnego prezydenta Elbląga, który wtedy był zastępcą Słoniny. Przypomnę że chodziło o ewentualny stadion dla ekipy chyba włoskiej na ME w 2012 r rozgrywanych w Polsce.