Wybrany wątek opinii
Wielebny dosc tych zalosnych wynikow. Remis uratowany w ostatniej akcjii. Wynos sie chlopie i nie wracaj do Elblaga
Do moderacji
Odpowiedz
25
17
@cichy - Ty cichy to do tyłu jesteś wiesz, prezes wraz z zarządem 2 tygodnie temu podał się do dymisji. Jak nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Tak - Podać się do dymisji a odejść są to dwie różne sprawy. Za miesiąc panowie powiedzą z powodu braku kandydatów uprosilismy prezesa by pozostał na stanowisku
Do moderacji
Odpowiedz
9
2