UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żenada ten skład to katastrofa, Ostróda zdecydowanie lepsza, co ten ksiądz zrobił z tą Olimpią, granie górnymi podaniami tak nikt już teraz niegra, akcji skrzydłami brak, rzuty rożne 0-8 itd.

Xyx

Anuluj