UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żenada ten skład to katastrofa, Ostróda zdecydowanie lepsza, co ten ksiądz zrobił z tą Olimpią, granie górnymi podaniami tak nikt już teraz niegra, akcji skrzydłami brak, rzuty rożne 0-8 itd.
Xyx
Żenada ten skład to katastrofa, Ostróda zdecydowanie lepsza, co ten ksiądz zrobił z tą Olimpią, granie górnymi podaniami tak nikt już teraz niegra, akcji skrzydłami brak, rzuty rożne 0-8 itd.
Xyx