UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo PZPN i dobrze, ze nie puścili widowni z taśmy i poziom jako tako zaniżony mogą jeszcze nadrobić nawet w pucharach kluby z extraklasy

spektakularnie

Anuluj