UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo PZPN i dobrze, ze nie puścili widowni z taśmy i poziom jako tako zaniżony mogą jeszcze nadrobić nawet w pucharach kluby z extraklasy
spektakularnie
Brawo PZPN i dobrze, ze nie puścili widowni z taśmy i poziom jako tako zaniżony mogą jeszcze nadrobić nawet w pucharach kluby z extraklasy
spektakularnie