UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tak - Podać się do dymisji a odejść są to dwie różne sprawy. Za miesiąc panowie powiedzą z powodu braku kandydatów uprosilismy prezesa by pozostał na stanowisku
@Tak - Podać się do dymisji a odejść są to dwie różne sprawy. Za miesiąc panowie powiedzą z powodu braku kandydatów uprosilismy prezesa by pozostał na stanowisku