UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak - Podać się do dymisji a odejść są to dwie różne sprawy. Za miesiąc panowie powiedzą z powodu braku kandydatów uprosilismy prezesa by pozostał na stanowisku


Anuluj