A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie jest źle. Mecz można było przegrać, zremisować, a nawet wygrać. Księże Pawle nie wszystko stracone.
Nazwiska zaklejone tasma. Profesjonalny klub nie ma co. Wielebny tak zniszczyl ten klub, ze nawet na sprzet nie ma. Co wy robicie w tym zarzadzie. .. .
i co z tego punktu? remisując co dwa trzy mecze spadek z hukiem i tak
jest 1 pkt 1 liga niedługo brawo!!!
Co z Jabłońskim niby zdrowy, gotowy do gry i nie ma go nawet na ławce, gruby won
Poczekajcie, poczekajcie -jeszcze bedziecie ksiedza I Rumcajsa na rekach nosic, a teraz wojspowy rozkaz. .. do modlitwy. Na kolana ujadacze bez wiary I modlic sie gorliwie o zwyciestwo swojej ukochanej druzyny. Zks zks tylko Ty w mym sercu.
@Rumcajs - Jestem za a nawet przeciw
Milo patrzec na ta Ostrode, tam maja piekny amfiteatr, tam maja piekny stadion, tam wlodzrze miasta nie zaluja na sport I nie stekaja, ze nie maja pieniedzy. Sokol bedzie predzej w l lidze niz Olimpia, I tego im zycze, zeby pokazac, ze mozna tylko trzeba chciec, szanowni panowie od sportu w ratuszu. Strasznie duzo hamulcowych w tym urzedzie.
Przebudzenie może i widać. Tylko przy 1:3 Ostroda pozwoliła nam grać dopiero. Ostróda nieprzypadkowo jest w górze tabeli, lepiej wyszkoleni piłkarze. Ale to czysty fuks, sędzia wykiwał gości. Doliczone 3min to na środku boiska ten mecz powinien się zakończyć. Po dwa zaległe mecze ma Lech i Śląsk. Wtedy zobaczymy obraz sytuacji. Ostatnie miejsce w tabeli. Wiec proszę się nie pompować po meczu wybierając Lewandowskiego na spowiedź pomeczową. Hutnik do ogrania.
Faktycznie prezesie, zrób porządek z koszulkami bo śmieje się z nas piłkarska Polska. Nagłośnienie stadionu też do poprawy. A z tym nagłośnieniem było już dobrze a teraz jakieś zdezolowane harczące głośniki. Czy to profesjonalizm Prezesie ?