43
29.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie jest źle. Mecz można było przegrać, zremisować, a nawet wygrać. Księże Pawle nie wszystko stracone.
Rumcajs (2020.09.29)
Nazwiska zaklejone tasma. Profesjonalny klub nie ma co. Wielebny tak zniszczyl ten klub, ze nawet na sprzet nie ma. Co wy robicie w tym zarzadzie. .. .
(2020.09.29)

info

22  
  4
i co z tego punktu? remisując co dwa trzy mecze spadek z hukiem i tak
(2020.09.29)

info

8  
  5
jest 1 pkt 1 liga niedługo brawo!!!
(2020.09.29)

info

6  
  0
Co z Jabłońskim niby zdrowy, gotowy do gry i nie ma go nawet na ławce, gruby won
Kibic OE (2020.09.29)

info

13  
  4
Poczekajcie, poczekajcie -jeszcze bedziecie ksiedza I Rumcajsa na rekach nosic, a teraz wojspowy rozkaz. .. do modlitwy. Na kolana ujadacze bez wiary I modlic sie gorliwie o zwyciestwo swojej ukochanej druzyny. Zks zks tylko Ty w mym sercu.
Hpk (2020.09.29)

info

6  
  12
@Rumcajs - Jestem za a nawet przeciw
Lechu chu chu chu (2020.09.30)
Milo patrzec na ta Ostrode, tam maja piekny amfiteatr, tam maja piekny stadion, tam wlodzrze miasta nie zaluja na sport I nie stekaja, ze nie maja pieniedzy. Sokol bedzie predzej w l lidze niz Olimpia, I tego im zycze, zeby pokazac, ze mozna tylko trzeba chciec, szanowni panowie od sportu w ratuszu. Strasznie duzo hamulcowych w tym urzedzie.
Kpw (2020.09.30)

info

19  
  3
Przebudzenie może i widać. Tylko przy 1:3 Ostroda pozwoliła nam grać dopiero. Ostróda nieprzypadkowo jest w górze tabeli, lepiej wyszkoleni piłkarze. Ale to czysty fuks, sędzia wykiwał gości. Doliczone 3min to na środku boiska ten mecz powinien się zakończyć. Po dwa zaległe mecze ma Lech i Śląsk. Wtedy zobaczymy obraz sytuacji. Ostatnie miejsce w tabeli. Wiec proszę się nie pompować po meczu wybierając Lewandowskiego na spowiedź pomeczową. Hutnik do ogrania.
(2020.09.30)

info

6  
  3
Faktycznie prezesie, zrób porządek z koszulkami bo śmieje się z nas piłkarska Polska. Nagłośnienie stadionu też do poprawy. A z tym nagłośnieniem było już dobrze a teraz jakieś zdezolowane harczące głośniki. Czy to profesjonalizm Prezesie ?
(2020.09.30)

info

7  
  2