UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jprdl to kasa z tego pro junior tylko na kolację i sutannę wystarczyła. Z tymi koszulkami zaklejonymi to parodia dobrze ze chociaż w koszulkach Olimpi chłopacy zagrali a nie mnu czy bvb z lat 90
Jprdl to kasa z tego pro junior tylko na kolację i sutannę wystarczyła. Z tymi koszulkami zaklejonymi to parodia dobrze ze chociaż w koszulkach Olimpi chłopacy zagrali a nie mnu czy bvb z lat 90