43
29.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
gra w obronie to kryminał.
(2020.09.30)

info

2  
  6
no tak to se newrati Elblag byl troche blizej od Ostrody a Slonina, - swiec panie nad jego dusza, w koncowce nie wiedzial biedak jak wrocic do domu, a wy chcielibyscie jakies stadiony i nie mowcie mi ze sie znowu ktos spoznil na jakis amfiteatr, bo w Ostrudzie go maja i to jaki???, ze z basenem ktos nas wyprzedzil, ze z oczyszczalnia jestesmy na rowni z Czaskowskim", ze muszla, ze pogotowie, ze kolej nadzalewowa, ze sport i kultura musza poczekac, az motorowkarze i harlejowcy dojda do siebie, . .boze dlaczego nas nas pokarales tym kalectwem. Jak zyc gdzie ulomni zarabiaja kokosy a ludzie pracy przymieraja glodem?
podziobro (2020.09.30)
Walczyć szpanować łooolympiaaaaa musi rapować :)śmiech na sali zamknijmy ten klub i będzie spokój.
Hueh (2020.09.30)

info

0  
  1