UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten ostródzki stadion miał być na terenie Elbląga za kasę z UEFA i PZPN. Ale z niewyjaśnionych powodów Słonina spóźnił się o 2 tygodnie ze złożeniem wniosku. Dlatego skorzystała na tym Ostróda. Bo chodziło o lokalizację między Gdańskiem a Warszawą. Myślę że Słonina zrobił tak celowo i pożałował dołożenia tych 10 % z budżetu miasta. Tak z ciekawości o ten wątek powinni dziennikarze spytać obecnego prezydenta Elbląga, który wtedy był zastępcą Słoniny. Przypomnę że chodziło o ewentualny stadion dla ekipy chyba włoskiej na ME w 2012 r rozgrywanych w Polsce.


Anuluj