A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czemu nie 3:1 dla Olimpii??? Byli lepsi a gonili wynik po prowadzeniu 1:0.. .
Dzięki komu ?? Ty chyba inny mecz oglądałeś mecz bardzo wyrównany
Weź pigułkę
Kopanina jak na podwórku. Szacun dla tych co regularnie to oglądają
Więcej odwagi o odrazu lepiej. .W sobotę wszyscy na mecz. .Duża ilość kibiców gosci przyjeżdża w tym Stomil. .. Wszyscy na Olimpie
Ustawka pod sts
@cichy - Ty cichy to do tyłu jesteś wiesz, prezes wraz z zarządem 2 tygodnie temu podał się do dymisji. Jak nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz.
Rzeczywiście sukces 18 miejsce w tabeli na 19 możliwych to jest absolutny sukces, Brawo Sokół, sędzia was orżnął
Wymęczone 3:3 z ogórkami z Ostródy, jeden samobój, kiedyś za taki wynik wyleciałby trener w trybie natychmiastowym.
Jakby nie te krzywizny za bramką to w Elblagu jak w extraklasie z banerami, przy jupierach do tego Laif w TV. .. ujowo z tymi półkolami