43
29.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czemu nie 3:1 dla Olimpii??? Byli lepsi a gonili wynik po prowadzeniu 1:0.. .
(2020.09.29)

info

11  
  4
Dzięki komu ?? Ty chyba inny mecz oglądałeś mecz bardzo wyrównany
Ollimp (2020.09.29)
Weź pigułkę
(2020.09.29)
Kopanina jak na podwórku. Szacun dla tych co regularnie to oglądają
FC Koeln (2020.09.29)

info

9  
  10
Więcej odwagi o odrazu lepiej. .W sobotę wszyscy na mecz. .Duża ilość kibiców gosci przyjeżdża w tym Stomil. .. Wszyscy na Olimpie
Zks zkd (2020.09.29)

info

16  
  5
Ustawka pod sts
(2020.09.29)

info

4  
  9
@cichy - Ty cichy to do tyłu jesteś wiesz, prezes wraz z zarządem 2 tygodnie temu podał się do dymisji. Jak nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz.
Tak (2020.09.29)
Rzeczywiście sukces 18 miejsce w tabeli na 19 możliwych to jest absolutny sukces, Brawo Sokół, sędzia was orżnął
(2020.09.29)

info

6  
  14
Wymęczone 3:3 z ogórkami z Ostródy, jeden samobój, kiedyś za taki wynik wyleciałby trener w trybie natychmiastowym.
(2020.09.29)

info

13  
  7
Jakby nie te krzywizny za bramką to w Elblagu jak w extraklasie z banerami, przy jupierach do tego Laif w TV. .. ujowo z tymi półkolami
Ijo ijo (2020.09.29)

info

10  
  0