UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Milo patrzec na ta Ostrode, tam maja piekny amfiteatr, tam maja piekny stadion, tam wlodzrze miasta nie zaluja na sport I nie stekaja, ze nie maja pieniedzy. Sokol bedzie predzej w l lidze niz Olimpia, I tego im zycze, zeby pokazac, ze mozna tylko trzeba chciec, szanowni panowie od sportu w ratuszu. Strasznie duzo hamulcowych w tym urzedzie.

Kpw