UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przebudzenie może i widać. Tylko przy 1:3 Ostroda pozwoliła nam grać dopiero. Ostróda nieprzypadkowo jest w górze tabeli, lepiej wyszkoleni piłkarze. Ale to czysty fuks, sędzia wykiwał gości. Doliczone 3min to na środku boiska ten mecz powinien się zakończyć. Po dwa zaległe mecze ma Lech i Śląsk. Wtedy zobaczymy obraz sytuacji. Ostatnie miejsce w tabeli. Wiec proszę się nie pompować po meczu wybierając Lewandowskiego na spowiedź pomeczową. Hutnik do ogrania.