UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Milo patrzec na ta Ostrode, tam maja piekny amfiteatr, tam maja piekny stadion, tam wlodzrze miasta nie zaluja na sport I nie stekaja, ze nie maja pieniedzy. Sokol bedzie predzej w l lidze niz Olimpia, I tego im zycze, zeby pokazac, ze mozna tylko trzeba chciec, szanowni panowie od sportu w ratuszu. Strasznie duzo hamulcowych w tym urzedzie.
Kpw