UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jest źle. Mecz można było przegrać, zremisować, a nawet wygrać. Księże Pawle nie wszystko stracone.
Rumcajs
Nie jest źle. Mecz można było przegrać, zremisować, a nawet wygrać. Księże Pawle nie wszystko stracone.
Rumcajs