UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktycznie prezesie, zrób porządek z koszulkami bo śmieje się z nas piłkarska Polska. Nagłośnienie stadionu też do poprawy. A z tym nagłośnieniem było już dobrze a teraz jakieś zdezolowane harczące głośniki. Czy to profesjonalizm Prezesie ?