UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faktycznie prezesie, zrób porządek z koszulkami bo śmieje się z nas piłkarska Polska. Nagłośnienie stadionu też do poprawy. A z tym nagłośnieniem było już dobrze a teraz jakieś zdezolowane harczące głośniki. Czy to profesjonalizm Prezesie ?