UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie prezesie, zrób porządek z koszulkami bo śmieje się z nas piłkarska Polska. Nagłośnienie stadionu też do poprawy. A z tym nagłośnieniem było już dobrze a teraz jakieś zdezolowane harczące głośniki. Czy to profesjonalizm Prezesie ?


Anuluj