UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam bardzo ale czego wy sie spodziewacie po tym jak gospodarzem jest harleyowiec? przeciez bylejakosc to jego motto. wystarczy spojzec jak dzieki niemu wyglada park dolinka z amfieteatrem, basenem czy chocby ten tandetny waski most unijny zbudowany za nasze pieniadze bez chodnikow, bez drog rowerowych z jednym pasem w kazda strone przez co tworza sie ogromne korki na wjezdzie do mista z siodemki. harleyowiec nie potrafi zbudowac mostku z 4 bali drewna a jego sitwa wyceniła ten mostek na milion zl. dalej glosujcie na towarzyszy od jurka wcisly a pozniej lament płacz i niedowierzanie.
pasażer harleya