UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam nadzieję, że miasto pozyska środki i powstanie linia tramwajowa wzdłuż Srebrnego Potoku, nie trzeba będzie brudzić butów aby korzystać z piękna natury, nasyp umicniłby brzegi rzeczki, są takie betonowe ścianki i wystarczy je zsmkntować
refotmator przyrody