UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mam nadzieję, że miasto pozyska środki i powstanie linia tramwajowa wzdłuż Srebrnego Potoku, nie trzeba będzie brudzić butów aby korzystać z piękna natury, nasyp umicniłby brzegi rzeczki, są takie betonowe ścianki i wystarczy je zsmkntować

refotmator przyrody