UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepraszam bardzo ale czego wy sie spodziewacie po tym jak gospodarzem jest harleyowiec? przeciez bylejakosc to jego motto. wystarczy spojzec jak dzieki niemu wyglada park dolinka z amfieteatrem, basenem czy chocby ten tandetny waski most unijny zbudowany za nasze pieniadze bez chodnikow, bez drog rowerowych z jednym pasem w kazda strone przez co tworza sie ogromne korki na wjezdzie do mista z siodemki. harleyowiec nie potrafi zbudowac mostku z 4 bali drewna a jego sitwa wyceniła ten mostek na milion zl. dalej glosujcie na towarzyszy od jurka wcisly a pozniej lament płacz i niedowierzanie.

pasażer harleya