Wybrany wątek opinii
Na początek gratulacje dla Fotografa. Zdjęcia wspaniałe - w żaden sposób nie pokazujące co się stało z czerwonym szlakiem. A tam jest jedna wielka breja, a i jeszcze jedno zapomnieliście państwo z portela napisać, że teraz druga ekipa działa - wycinka drzew w bażantarni idzie pełną parą, szlaki za zniszczone nie mówiąc już o lesie.
Podsumowując :
Trzeba często odwiedzać bażantarnie bo za 20 lat to będzie łąka na której będą rosnąć pieczarki
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
@Obywatel - Czytaj artykuł mądralo. Wykonawca ma jeszcze czas na doprowadzenie drogi do pierwotnego stanu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0