Wybrany wątek opinii

Na początek gratulacje dla Fotografa. Zdjęcia wspaniałe - w żaden sposób nie pokazujące co się stało z czerwonym szlakiem. A tam jest jedna wielka breja, a i jeszcze jedno zapomnieliście państwo z portela napisać, że teraz druga ekipa działa - wycinka drzew w bażantarni idzie pełną parą, szlaki za zniszczone nie mówiąc już o lesie. Podsumowując : Trzeba często odwiedzać bażantarnie bo za 20 lat to będzie łąka na której będą rosnąć pieczarki
Obywatel (2020.09.28)
@Obywatel - Czytaj artykuł mądralo. Wykonawca ma jeszcze czas na doprowadzenie drogi do pierwotnego stanu.
(2020.09.28)
Powrót do komentarzy