A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Racja, przekop to duża ingerencja w środowisko, można było zminimalizować szkody, ale rząd nie martwi się takimi sprawami. Nawet w Brukseli przekop w obecnej formie - wbrew europejskim standartom srodowiskowym - budzi sprzeciw. Niestety możliwe że poniesiemy za to konsekwencje jako kraj członkowski
Wszystko super, wszystko ekstra, tylko z 80 milionów koszty wzrosły do 2 miliardów (póki co)
@opus - Bzdura! Po pierwsze przyszli na gotowe, projekt ruszył za rządów PO-PSL, pis tylko kontynuuje. A w dodatku tak spartolili robotę
@opus - A oni byle jak robią, byle skończyć, szybko, szybko, bez względu na koszty, wbrew przepisom, nie dbając o środowisko. Zeby tylko mieć czym się chwalić w wyborach, żeby klęskę przy okazji covid czymś przykryć i nie tylko tę klęskę - fałszowanie wyborów, afery, układy z gangsterami. To jest dopiero populizm i obłuda
Z jednym się zgadzam. Wódz naczelny Kaczor chce wykorzystać przekop do własnych celów, przypisać sobie jego budowę jako sukces: zastał Polskę drewnianą i zostawił murowaną. Ani to jego pomysł, ani dobra kontynuacja projektu
@Hjdd - Elbląg skorzysta, ale specjalnie i wyłącznie dla Elbląga to chyba nie jest robiony
Dewastacja zwana kaczym dołem raźno rozwija swe kolejne fronty zniszczenia. Gawiedź radośnie kibicuje wyborczej parówie NAJDROŻSZEGO wodza, umiłowanego JarosławaPolskęZbawa, który osobiście wbił łopatę, która nie wiedzieć czemu wciąż jeszcze nie jest eksponowana w elbląskim muzeum jako jeden z najcenniejszych eksponatów. .. a może zaginęła, albo zawłaszczył ją jakiś patriota. .. tak, czy inaczej śmiało zmierzamy ku wyznaczonym celom, zmienić zasolenie Zalewu Wiślanego, poprawić warunki powstawania cofki na ZW, stworzyć warunki do zrzucania wód zęzowych na tym akwenie, całkowicie zmienić obieg wody na tym obszarze. .. Przy okazji pogłębiania toru wodnego wzruszyć osady denne ZW to zawsze ma zbawienny wpływ na florę i faunę akwenu. .. .a wszystko to tylko po to, żeby motorówka uzbrojona w dwa CKMy mogła nas obronić przed militarną agresją cherlawej Rosji. No i rzecz najważniejsza, to droga do nowego wspaniałego portu morskiego w Elblągu. Kapitanowie wszystkich kontenerowców już nie mogą się doczekać możliwości żeglugi rzeką Elbląg. .. podobno mają się na niej odbywać mistrzostwa świata w precyzyjnej nawigacji kontenerowcami. .. Nagrodą będzie pozłacany kaczorek i uścisk dłoni NAJDROŻSZEGO wodza uzupełniony jego osobistymi wyrazami podziwu dla umiejętności nawigacyjnych i manewrowych kapitana i jednostki. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie przejdzie, PARTIA CZUWA !
Strzel sobie w kolano. .. a tak sprytnie byś trafił jeszcze w stopę. .. COŚ ZROBISZ, by dowiedzieć się jak wiele korzyści odniesie region dzięki kaczemu dołowi. .. Ty z odstrzeloną rzepką i przestrzeloną stopą będziesz równie atrakcyjny jak Zalew Wiślany z kaczym dołem. ..
@Seaman - Najwiecej zlego dla portu w elblagu zrobil poseł Wilk z PiS jak przehandlował stocznie elbląską synkowi posła Kobylarza (handel ruskim węglem), pomimo że port elblaski mial chęć i prawo pierwokupu.
@GłębokaMyśl - Czy na nic innego Cię nie stać - Ty Prymitywie ?