UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Racja, przekop to duża ingerencja w środowisko, można było zminimalizować szkody, ale rząd nie martwi się takimi sprawami. Nawet w Brukseli przekop w obecnej formie - wbrew europejskim standartom srodowiskowym - budzi sprzeciw. Niestety możliwe że poniesiemy za to konsekwencje jako kraj członkowski


Anuluj