Wybrany wątek opinii

Dlaczego tu nie było dyrektora portu w Elblągu? Ludzie dyrektor UM w Gdyni, minister Żeglugi to idealni ludzie żeby coś ugrać. Czy Wy w tym Elblągu tylko czekacie na gotowe? Że pieniądze same przyjdą?
supervisor (2020.09.26)
@supervisor - bo się bał motorówki, że go pozbawi stanowiska, to są mega jajca się tu w tym Elblągu wyrabia, jakby to nie byla Polska tylko Rosja
Gfsrj (2020.09.26)
@supervisor - Każdy wie, że urzędnicy w Elblągu nigdy nic nie zrobili dla portu. Sam Zarząd na co dzień nic nie robi, po prostu przychodzą do pracy. A sam port to tylko nazwa, każdy wtajemniczony wie że został portem morskim, aby pewne osoby miały stanowiska na cale życie.
Seaman (2020.09.26)
@supervisor - Bo dyrektor portu elbląskiego do tej pory brał dobrą kasę za nic nie robienie, a teraz zaczęło coś się dziać i mu ciepło w gaciach się robi że za pracę będzie musiał się wziąść
(2020.09.26)
@supervisor - Dlatego, że przekop jest robiony w województwie pomorskim.
mm263 (2020.09.26)
Ty Polak, nie mówi się i nie pisze się "wziąść", tylko wziąć, patrioto z Bożej łaski.
(2020.09.27)
@mm263 - i co z tego? jest robiony dla Elbląga
Hjdd (2020.09.27)
@Hjdd - Elbląg skorzysta, ale specjalnie i wyłącznie dla Elbląga to chyba nie jest robiony
(2020.09.28)
@Seaman - Najwiecej zlego dla portu w elblagu zrobil poseł Wilk z PiS jak przehandlował stocznie elbląską synkowi posła Kobylarza (handel ruskim węglem), pomimo że port elblaski mial chęć i prawo pierwokupu.
Gandalf (2020.09.30)
Powrót do komentarzy