A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo Elbląg nie ma władz aktualnie, L4 a zastępca nie ogarnia
Ty Polak, nie mówi się i nie pisze się "wziąść", tylko wziąć, patrioto z Bożej łaski.
A czarodzieje z sukienkach pyły? Jaka była opłata?
Jeżeli kamień wmurowywał ten sam minister co stępkę pod prom to życzę powodzenia.
Dziadostwo a nie przekop. Ktos widzial port w Elblągu????? To ma byc port????? 500 lat temu mogl byc a dzis to jest przystań a nie port. Tu portu nigdy nie bedzie bo i gdzie????? Ludzie ten przekop jest tylko po to by gawiedz PiSowska mogla opluwać nie wiadomo kogo i dlaczego i po co????? To jest taka sobie fanaberia wodza aby pokazac ze on moze bo moze i tylko dlatego. To nikomu niepotrzebne dziadostwo i zniszczenie środowiska naturalnego. Skutki beda oplakane. .. Ani PO ani PiS przegrało ze srodowiskiem a wygralo, ,politykierstwo"dla ubogich.
Dziadostwo to ty. .. .dla takich jak ty to najlepiej nic nie robić bo PO co.
@mm263 - i co z tego? jest robiony dla Elbląga
Zgadzam się - przekop jest bardzo szkodliwy dla Rosji i wszystkich wrogów Polski!!!
@Kaczan - Może nie na mapy świata ale Europy. Gdy jestem na statku patrzę w locje i alrsy i jest tam port Elblag. Aż się łezka w oku zakręca, a jak czytam dalej jakie zanurzenia i obostrzenia to dochodzę do wniosku że bezpiecznie obecnie to tylko kajakiem i to z zanurzenienien nie większym niż metr
Szkoda że pan minister pominął opinię generalnego dyrektora ochrony środowiska