Wybrany wątek opinii

Dziadostwo a nie przekop. Ktos widzial port w Elblągu????? To ma byc port????? 500 lat temu mogl byc a dzis to jest przystań a nie port. Tu portu nigdy nie bedzie bo i gdzie????? Ludzie ten przekop jest tylko po to by gawiedz PiSowska mogla opluwać nie wiadomo kogo i dlaczego i po co????? To jest taka sobie fanaberia wodza aby pokazac ze on moze bo moze i tylko dlatego. To nikomu niepotrzebne dziadostwo i zniszczenie środowiska naturalnego. Skutki beda oplakane. .. Ani PO ani PiS przegrało ze srodowiskiem a wygralo, ,politykierstwo"dla ubogich.
(2020.09.27)
Racja, przekop to duża ingerencja w środowisko, można było zminimalizować szkody, ale rząd nie martwi się takimi sprawami. Nawet w Brukseli przekop w obecnej formie - wbrew europejskim standartom srodowiskowym - budzi sprzeciw. Niestety możliwe że poniesiemy za to konsekwencje jako kraj członkowski
(2020.09.28)
Z jednym się zgadzam. Wódz naczelny Kaczor chce wykorzystać przekop do własnych celów, przypisać sobie jego budowę jako sukces: zastał Polskę drewnianą i zostawił murowaną. Ani to jego pomysł, ani dobra kontynuacja projektu
(2020.09.28)
Powrót do komentarzy