UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Seaman - Najwiecej zlego dla portu w elblagu zrobil poseł Wilk z PiS jak przehandlował stocznie elbląską synkowi posła Kobylarza (handel ruskim węglem), pomimo że port elblaski mial chęć i prawo pierwokupu.
Gandalf