UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Racja, przekop to duża ingerencja w środowisko, można było zminimalizować szkody, ale rząd nie martwi się takimi sprawami. Nawet w Brukseli przekop w obecnej formie - wbrew europejskim standartom srodowiskowym - budzi sprzeciw. Niestety możliwe że poniesiemy za to konsekwencje jako kraj członkowski