UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racja, przekop to duża ingerencja w środowisko, można było zminimalizować szkody, ale rząd nie martwi się takimi sprawami. Nawet w Brukseli przekop w obecnej formie - wbrew europejskim standartom srodowiskowym - budzi sprzeciw. Niestety możliwe że poniesiemy za to konsekwencje jako kraj członkowski