UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z jednym się zgadzam. Wódz naczelny Kaczor chce wykorzystać przekop do własnych celów, przypisać sobie jego budowę jako sukces: zastał Polskę drewnianą i zostawił murowaną. Ani to jego pomysł, ani dobra kontynuacja projektu


Anuluj