UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z jednym się zgadzam. Wódz naczelny Kaczor chce wykorzystać przekop do własnych celów, przypisać sobie jego budowę jako sukces: zastał Polskę drewnianą i zostawił murowaną. Ani to jego pomysł, ani dobra kontynuacja projektu