51
26.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a jaka twoja rola w tym dziamgoleniu? dziamgolisz za darmo jako bogacz ktorego stać na płatną gazetę czy jako biedak co go nie stać?
dziamgolacz biedak (2020.09.26)
gdzie mogę kupić coś na rozwolnienie
Jerzy M... (2020.09.26)

info

1  
  0
jurek motorowka niedlugo z frustracji skoczy z okna. gad nie moze przezyc ze ten pis w tak krotkim czasie robi cos co POwcy mogli narysowac tylko na papierze. mamy kontrast pomiedzy nierobami i populistami z PO a efektywnym i dazacym do celu kaczyniakiem.
opus (2020.09.26)
i to jest poziom intelrktualny postkomuny tego miasta biedy, dziadek porównuje castoramę do przekopu bo tak mózg mu to kojarzy, potem ten dziadek idzie jak inne dziadki i głosuje na postkomuchów co od ponad 25lat rzadzą tym. miastem jak Lukaszenka Białorusią
Hjdd (2020.09.26)
@supervisor - bo się bał motorówki, że go pozbawi stanowiska, to są mega jajca się tu w tym Elblągu wyrabia, jakby to nie byla Polska tylko Rosja
Gfsrj (2020.09.26)
@supervisor - Każdy wie, że urzędnicy w Elblągu nigdy nic nie zrobili dla portu. Sam Zarząd na co dzień nic nie robi, po prostu przychodzą do pracy. A sam port to tylko nazwa, każdy wtajemniczony wie że został portem morskim, aby pewne osoby miały stanowiska na cale życie.
Seaman (2020.09.26)
Na uroczystościach był jedynie były Prezydent a obecnie poseł Jerzy Wilk. A dlaczego nie było aktualnych władz Elbląga i Portu.
(2020.09.26)
@supervisor - Bo dyrektor portu elbląskiego do tej pory brał dobrą kasę za nic nie robienie, a teraz zaczęło coś się dziać i mu ciepło w gaciach się robi że za pracę będzie musiał się wziąść
(2020.09.26)
@supervisor - Dlatego, że przekop jest robiony w województwie pomorskim.
mm263 (2020.09.26)
I deficyt budżetowy. Na kredyt jak dają to każdy głupi potrafi dobrze żyć.
(2020.09.26)