A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a jaka twoja rola w tym dziamgoleniu? dziamgolisz za darmo jako bogacz ktorego stać na płatną gazetę czy jako biedak co go nie stać?
gdzie mogę kupić coś na rozwolnienie
jurek motorowka niedlugo z frustracji skoczy z okna. gad nie moze przezyc ze ten pis w tak krotkim czasie robi cos co POwcy mogli narysowac tylko na papierze. mamy kontrast pomiedzy nierobami i populistami z PO a efektywnym i dazacym do celu kaczyniakiem.
i to jest poziom intelrktualny postkomuny tego miasta biedy, dziadek porównuje castoramę do przekopu bo tak mózg mu to kojarzy, potem ten dziadek idzie jak inne dziadki i głosuje na postkomuchów co od ponad 25lat rzadzą tym. miastem jak Lukaszenka Białorusią
@supervisor - bo się bał motorówki, że go pozbawi stanowiska, to są mega jajca się tu w tym Elblągu wyrabia, jakby to nie byla Polska tylko Rosja
@supervisor - Każdy wie, że urzędnicy w Elblągu nigdy nic nie zrobili dla portu. Sam Zarząd na co dzień nic nie robi, po prostu przychodzą do pracy. A sam port to tylko nazwa, każdy wtajemniczony wie że został portem morskim, aby pewne osoby miały stanowiska na cale życie.
Na uroczystościach był jedynie były Prezydent a obecnie poseł Jerzy Wilk. A dlaczego nie było aktualnych władz Elbląga i Portu.
@supervisor - Bo dyrektor portu elbląskiego do tej pory brał dobrą kasę za nic nie robienie, a teraz zaczęło coś się dziać i mu ciepło w gaciach się robi że za pracę będzie musiał się wziąść
@supervisor - Dlatego, że przekop jest robiony w województwie pomorskim.
I deficyt budżetowy. Na kredyt jak dają to każdy głupi potrafi dobrze żyć.