51
26.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wcisla biegnij wyciagac kamien wegielny
(2020.09.26)

info

16  
  4
A most jak będzie się nazywał?
Venecjanin (2020.09.26)

info

2  
  2
Przekop szkodliwy, tak samo jak i PIS.
(2020.09.26)
A gdzie ta w cudzysłowie telewizja regionalna ? Jak na bagnach położą kawałek asfaltu to już jadą z kamerami pokazują. .. .a tu co ? Nie mogą też tego przeżyć ? Z zawiści pewnie kupią se jeden tramwaj więcej.
J..J.. (2020.09.26)

info

13  
  1
"Lotnisko w Radomiu i Dworzec we Włoszczowej?"- My mamy też lotnisko i latającego szrota na głowami Elbląga i okolic od rana do wieczora ciągły hałas !!! I co na to mądralo???
(2020.09.26)
Dajta robotę tam
Sebastian30 (2020.09.26)
przypomina mi to troche jak wielkie wyczekiwanie na budowe castoramy. całe lata jedni drugim udowadniali jaki to u nas zaścianek bo jakiejś castoramy nie ma. miała ona bowiem ożywić cały wręcz elbląg a nasze mieszkanie wręcz same sie miało wyremontować i to za pół darmo. teraz po opadnieciu kurzu jest sklep no bo. .. jest.
(2020.09.26)
@Eryj - wiesz, ich rola podziamdolić i brać za to kilkanascie tyś zł co miesiąc a twoja rola podziamdolić na jakiś portelach (bo na prywatna gazete cie nie stać)i wypatrywać czy ktoś da ci kilka lajków. taka miedzy wami różnica.
(2020.09.26)
Brawo PiS brawo Jarosław Kaczyński i poseł Wilk. Elbląg wraca na portowe mapy świata.
Kaczan (2020.09.26)
@Sebastian30 - trzeba coś umieć zeby tam pracowac, zatrudnij sie w corleonisie lub jakiejs innej firmie która bierze udział w budowie.
Fasti (2020.09.26)