A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wcisla biegnij wyciagac kamien wegielny
A most jak będzie się nazywał?
Przekop szkodliwy, tak samo jak i PIS.
A gdzie ta w cudzysłowie telewizja regionalna ? Jak na bagnach położą kawałek asfaltu to już jadą z kamerami pokazują. .. .a tu co ? Nie mogą też tego przeżyć ? Z zawiści pewnie kupią se jeden tramwaj więcej.
"Lotnisko w Radomiu i Dworzec we Włoszczowej?"- My mamy też lotnisko i latającego szrota na głowami Elbląga i okolic od rana do wieczora ciągły hałas !!! I co na to mądralo???
Dajta robotę tam
przypomina mi to troche jak wielkie wyczekiwanie na budowe castoramy. całe lata jedni drugim udowadniali jaki to u nas zaścianek bo jakiejś castoramy nie ma. miała ona bowiem ożywić cały wręcz elbląg a nasze mieszkanie wręcz same sie miało wyremontować i to za pół darmo. teraz po opadnieciu kurzu jest sklep no bo. .. jest.
@Eryj - wiesz, ich rola podziamdolić i brać za to kilkanascie tyś zł co miesiąc a twoja rola podziamdolić na jakiś portelach (bo na prywatna gazete cie nie stać)i wypatrywać czy ktoś da ci kilka lajków. taka miedzy wami różnica.
Brawo PiS brawo Jarosław Kaczyński i poseł Wilk. Elbląg wraca na portowe mapy świata.
@Sebastian30 - trzeba coś umieć zeby tam pracowac, zatrudnij sie w corleonisie lub jakiejs innej firmie która bierze udział w budowie.