UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@supervisor - Bo dyrektor portu elbląskiego do tej pory brał dobrą kasę za nic nie robienie, a teraz zaczęło coś się dziać i mu ciepło w gaciach się robi że za pracę będzie musiał się wziąść


Anuluj