UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a jaka twoja rola w tym dziamgoleniu? dziamgolisz za darmo jako bogacz ktorego stać na płatną gazetę czy jako biedak co go nie stać?

dziamgolacz biedak

Anuluj