UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a jaka twoja rola w tym dziamgoleniu? dziamgolisz za darmo jako bogacz ktorego stać na płatną gazetę czy jako biedak co go nie stać?
dziamgolacz biedak
a jaka twoja rola w tym dziamgoleniu? dziamgolisz za darmo jako bogacz ktorego stać na płatną gazetę czy jako biedak co go nie stać?
dziamgolacz biedak