UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@supervisor - Każdy wie, że urzędnicy w Elblągu nigdy nic nie zrobili dla portu. Sam Zarząd na co dzień nic nie robi, po prostu przychodzą do pracy. A sam port to tylko nazwa, każdy wtajemniczony wie że został portem morskim, aby pewne osoby miały stanowiska na cale życie.
Seaman