UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@supervisor - Każdy wie, że urzędnicy w Elblągu nigdy nic nie zrobili dla portu. Sam Zarząd na co dzień nic nie robi, po prostu przychodzą do pracy. A sam port to tylko nazwa, każdy wtajemniczony wie że został portem morskim, aby pewne osoby miały stanowiska na cale życie.

Seaman

Anuluj