UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie ta w cudzysłowie telewizja regionalna ? Jak na bagnach położą kawałek asfaltu to już jadą z kamerami pokazują. .. .a tu co ? Nie mogą też tego przeżyć ? Z zawiści pewnie kupią se jeden tramwaj więcej.

J..J..