UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie ta w cudzysłowie telewizja regionalna ? Jak na bagnach położą kawałek asfaltu to już jadą z kamerami pokazują. .. .a tu co ? Nie mogą też tego przeżyć ? Z zawiści pewnie kupią se jeden tramwaj więcej.
J..J..