UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie ta w cudzysłowie telewizja regionalna ? Jak na bagnach położą kawałek asfaltu to już jadą z kamerami pokazują. .. .a tu co ? Nie mogą też tego przeżyć ? Z zawiści pewnie kupią se jeden tramwaj więcej.

J..J..

Anuluj