UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przypomina mi to troche jak wielkie wyczekiwanie na budowe castoramy. całe lata jedni drugim udowadniali jaki to u nas zaścianek bo jakiejś castoramy nie ma. miała ona bowiem ożywić cały wręcz elbląg a nasze mieszkanie wręcz same sie miało wyremontować i to za pół darmo. teraz po opadnieciu kurzu jest sklep no bo. .. jest.