Wybrany wątek opinii

"Lotnisko w Radomiu i Dworzec we Włoszczowej?"- My mamy też lotnisko i latającego szrota na głowami Elbląga i okolic od rana do wieczora ciągły hałas !!! I co na to mądralo???
(2020.09.26)
Powrót do komentarzy