UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przypomina mi to troche jak wielkie wyczekiwanie na budowe castoramy. całe lata jedni drugim udowadniali jaki to u nas zaścianek bo jakiejś castoramy nie ma. miała ona bowiem ożywić cały wręcz elbląg a nasze mieszkanie wręcz same sie miało wyremontować i to za pół darmo. teraz po opadnieciu kurzu jest sklep no bo. .. jest.