A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Szczypior - Nie zgadzam się jestem przekonany, że będzie miejsce I ale tylko wówczas gdy tablicę wyników przewróci się do góry nogami
Szczypior- przeczytaj wywiad z trenerem, to się dowiesz skąd wzięło się czwarte miejsce.
A może zamiast bawić się w malkontenta, pomożesz?
ani grosza z kasy miasta na to dziadostwo. nie mozemy sie rozdrabniac na pseudodruzyny w niszowych sportach. Musimy miec 2-3 mocne druzyny promujace miasto, a nie grupki cwaniaczkow pasozytujacych na piniadzch podatnikow za poziom sportowy rodem z wf-u
My mamy aż 3 drużyny mocne: kobiety superliga, mężczyźni 1 liga i nozna 2 liga. I co teraz ? Czytałeś wcześniejsze komentarze? Kwidzyn stać na 4 drużyny szczypiorniaka. A u nas? Zaorać wszystko. Elbląg to jednak w większości przypadków stan umysłu.
@:( - To prawda miasto mało funduje pieniądze na inne sporty. Jak skysze że piłka nożna to aż mnie w drugą. A tu BRAWO 👏 dla chłopaków i fakt walczyli dzielnie :)
@:) - Pomagano to za Gierka.
Naprawdę za Gierka? To jak funkcjonuje drużyna KPR Gmina Kobierzyce? Ile dotacji z miasta dostają Lublin i Kielce? Dlaczego przetargi wygrywają h nas firmy, które wspierają obce drużyny? Jest wiele możliwości, tylko miasto ma gdzieś lub ciężko z myśleniem.
A może warto do tego młodego perpektywicznego zespołu dodać szczyptę doświadczenia. Z tego co wiem to jest w Elblągu paru doświadczonych chłopaków, którzy chcieliby wesprzeć klub. Czekają na sygnał. ..